עורכי דין פשיטת רגל

איך ניתן למחוק את החובות שלכם? מה היא הדרך הקלה ביותר להיפטר מהחובות? מה עדיף פשיטת רגל או איחוד תיקים? למה לבחור בשירותי עורכי דין פשיטת רגל? מה מספרים הלקוחות של עורך הדין רוני ברוש?

בעיות כלכליות עשויות להוביל לאיבוד שליטה. איבוד שליטה על החובות הווה אומר אורח חיים לחוץ וקשה כאשר מנגד עומדים הנושים ודורשים את כספם. לצערנו, לאור המצב הכלכלי בארץ, הרבה מאוד משפחות נקלעות למצוקה ממשית, מה שמוביל אותם להתמודדות עם ההוצאה לפועל, עם נושים גדולים כמו בנקים וגופים מסחריים אחרים, רשויות מקומיות ועוד. 

עורכי דין פשיטת רגל הם הפתרון עבור כל אלו. חשוב לדעת כי זה יכול לקרות לכל אחד ואחת. בעיות רפואיות או עסקים כושלים עשויים להוביל רבים וטובים למצב בו אינם יכולים לעמוד בעומס החובות. במקרים אלו מדינת ישראל קבעה כי תינתן להם אפשרות להחזיר את החיים למסלולם. עורכי דין פשיטת רגל יובילו את המהלך עד לקבלת צו ההפטר אשר פוטר אותם מכל החובות.

אולם עוד לפני שמגיעים לשורה התחתונה, שהיא צו ההפטר, חשוב מאוד להבין כי תהליך של פשיטת רגל עשוי לקחת כשנה וחצי. במהלך תקופה זו יצטרך החייב להחזיר סכום אשר יקבע על ידי בית המשפט. כמו כן כניסה להליך של פשיטת רגל מאפשרת הגנה לחייב מפני הנושים.

הכרזה על פשיטת רגל? פנו אל המומחים לעניין!
הכרזה על פשיטת רגל עשויה לעשות את השינוי הגדול והמיוחל. על מנת שזה אכן יקרה חשוב מאוד כי מי שיעמוד לצדכם לאורך כל אותה תקופה הוא העורך דין המנוסה ביותר והבקיא ביותר בתחום. במשרדו של עורך הדין רוני ברוש רשמו הצלחות רבות לאורך השנים בתחום זה ובעוד תחומים רבים אחרים. 

פשיטת רגל אישית? למה לבחור את עורך הדין רוני ברוש?
במשרד עורכי דין זה ניתן למצוא צוות מקצועי וייחודי אשר פעול למען האינטרסים של לקוחותיו. פשיטת רגל אישית או כל שירות משפטי אחר תוך הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים, יחס אישי וחם. אמינות, אחריות ומקצועיות.

צרו קשר