עורך דין מזונות

אחוזי המתגרשים במדינת ישראל ובעולם כולו רק עולה ועולה. נעשו הרבה מאוד מחקרים אודות תופעת הגירושין. על פי הסטטיסטיקה כל זוג שלישי לערך מגיע אל מוסדות הרבנות או בתי הדין לענייני משפחה על מנת לסיים את פרק החיים המשותפים. יש לכך השלכות רבות ועל כן חשוב מאוד לוודא כי מי שילווה אתכם בכל התהליך של הגירושים הוא עורך דין בעל ניסיון בתחום ייחודי זה. עורך דין מזונות וגירושין, עו"ד רוני ברוש, יהיה שם למענכם לאורך כל הדרך.

מה היא המשמעות של מזונות עבור הבעל או האישה המתגרשים? אך קובעים את גובה המזונות? למה לבחור עורך דין מזונות כזה ולא אחר לטיפול בעניינכם? מה היא מידת החשיבות של בחירת משרד עורכי הדין?

בתהליך של גירושים ישנם הרבה מאוד עניינים על הפרק. שכן גירושים הם למעשה פירוק של שותפות הכוללת רכוש משותף, ילדים וכו'. במקרה בהם ישנם ילדים לבני הזוג המתגרשים אזי המקרה הופך להיות מורכב עוד יותר שכן גם הסדרי הראייה נכללים בהסכם הסופי.

חשוב מאוד לדעת כי הסכם אשר ייחתם בין הצדדים הוא זה אשר ילווה את הבעל או את האישה לאורך שנים ארוכות. על מנת להגיע לפרק ב' בחייכם ולאפשר לעצמכם עתיד ורוד ומוצלח יותר מומלץ לקבל את העצות מאותו עורך דין מזונות אשר צבר ידע רב בתחום זה וכמו כן רשם הצלחות.

משמורת אם? למה דווקא משרד עורכי הדין של עו"ד ברוש?
בין אם זה טיפול בענייני משמורת אם או כל עניין אחר חשוב מאוד כי העורך דין המלווה אתכם יד ביד יהיה בעל אינטליגנציה רגשית לצד יכולותיו המקצועיות. תהליך זה של גירושים הוא תהליך אמוציונאלי מאוד ולעיתים לרגש תפקיד מכריע. עורך הדין ברוש הינו בעל ניסיון רב ורקורד מרשים של הצלחות.

בדיקת תיק הוצאה לפועל? מה עוד עושים במשרד עורכי דין זה?
שלל שירותים משפטיים בתחומים שונים הכוללים בין השאר בדיקת תיק הוצאה לפועל, דיני משפחה, דיני תעבורה, ייצוג בבתי הדין השונים וכו'. אחריות מלאה, אדיבות ומסירות.

צרו קשר