עורך דין לפשיטת רגל

מה היא השיטה הטובה ביותר להפטר מהחובות אחת ולתמיד? האם כל אחד יכול להיכנס להליך של פשיטת רגל? מה היא המשמעות של פשיטת רגל? למה לבחור דווקא בשירותיו של עורך הדין רוני ברוש?

אין ספק כי החובות הן נחלתם של רבים וטובים מכל המגזרים. אלו יכולים להיות עצמאיים אשר העסק שלהם קרס כלכלית ונכנסו לחובות ואלו יכולים להיות שכירים שפוטרו מעבודתם, אלו יכולות להיות מחלות כאלו ואחרות אשר בעקבות כך אולצו החולים ובני משפחותיהם להוציא הון תועפות ולהיקלע למשבר כלכלי. לכל אחד מאותם חייבים מגיעה הזכות לפתוח בחיים חדשים, חיים נטולי חובות ודאגות כלכליות.

עורך דין לפשיטת רגל הוא ללא ספק הכתובת הנכונה ביותר במקרה כזה. מדינת ישראל מאפשרת לכל חייב באשר הוא לנסות ולשקם את חייו. אחד המהלכים המוכרים והפופולאריים ביותר הוא כאמור כניסה להליך של פשיטת רגל. אולם לפני שבוחרים בדרך זו חשוב מאוד להבין את ההשלכות של תהליך כזה.

עורך דין לפשיטת רגל עו"ד רוני גרוס ילווה את הלקוח בהסברים מפורטים לגבי כל המשמעויות. הרעיון המרכזי של אלו אשר בוחרים התהליך של פשיטת רגל הוא איחוד של התיקים, החזר חוב במסגרת היכולות וכמו כן קבלת הגנה מהמדינה מפני הנושים. עורך דין לפשיטת רגל יגיש לאחר פרק זמן מסוים בקשה לקבלת צו הפטר אשר יאפשר לחייב בסופו של התהליך לצאת לדרך חדשה.

הכרזת פשיטת רגל? למה לבחור את שירותיו של עורך הדין רוני ברוש?
תהליך של פשיטת רגל הוא עשוי להיות תהליך ארוך ולא קל. חשוב מאוד כי מי שילווה את התהליך החל מאותה הכרזת פשיטת רגל ועד להצלחה המובטחת של קבלת ההפטר הוא עורך דין מנוסה. עורך הדין רוני ברוש וצוות משרדו בעלי ותק וכמו כן רקורד מרשים ביותר של הצלחות.

עורך דין מחיקת רישום פלילי? מה עוד ניתן למצוא בין שירותיו של עו"ד רוני ברוש?
במשרד עורכי דין זה מגוון מרשים ביותר של תחומים וביניהם ניתן למצוא שירותי עורך דין מחיקת רישום פלילי, טיפול בהוצאה לפועל, דיני תעבורה ועוד.

צרו קשר