עורך דין דיני שכרות

יצאתם ממסיבה אחרי ששתיתם קצת, התחלתם לנהוג ושוטר עצר אתכם? סיימתם ארוחה עם חברים, לא שמתם לב ששתיתם כוסית יין אחת יותר מדי, החלטתם שאתם נוהגים ועצרו אתכם לבדיקת ינשוף? אם אתם זקוקים לעורך דין דיני שכרות, זה הזמן לדעת כיצד מוצאים אחד כזה בצורה נכונה. 

עורכי דין רבים בישראל מתמחים בתחום של דיני תעבורה ובפרט דיני נהיגה בשכרות. דינים אלו הם פרק מכובד בתוך כל הנושא של נהיגה לא בטוחה, מה שמוגדר כנהיגה מסוכנת. יש לא מעט ישראלים שמזלזלים בכך, ומוכנים לעלות על הכביש גם אחרי שהם שתו קצת יותר ממה שמותר, מה שעלול לסכן אותם ואחרים, זאת למרות שמלבד הסכנה עצמה, הרי שהנהיגה תחת שכרות, עלולה להביא לכדי מצב של שלילת רישיון ואפילו מאסר. 

בשביל להימנע ממצבים כאלה, הרי שמלבד זה שמוטב לא לעלות על הכביש אחרי ששותים, יש לשכור את שירותיו של עורך דין דיני שכרות מקצועי ומנוסה, שידע להתמודד עם האשמות המשטרה. לשם כך בדיוק, אנחנו מציעים שני פרמטרים שיעזרו לכם כיצד לבחור משרד עורכי דין דיני שכרות שיעמוד לצידכם בכל עת. 

הפרמטר הראשון הוא זמינות ונגישות. להבדיל מעורכי דין בנושאים אחרים, בהם יש זמן, הרי שבמקרה של נהיגה בשכרות, חשוב שעורך דין דיני שכרות יעמוד לרשותכם מהתחלה, מהשלב בו אתם נעצרים על ידי המשטרה ומהשלב הראשון בו יש התייחסות למקרה שלכם. רק כך תוכלו לקבל ליווי אמיתי ואיכותי לאורך כל הדרך. אם עורך דין יכנס באיחור לעניין, מרבית הסיכויים שהוא לא יוכל להתמודד עם המקרה שלכם בצורה טובה. 

הפרמטר השני הוא ניסיון ומקצועיות. למרות מה שזה נראה, מקרים של נהיגה בשכרות הם לא תמיד סגורים ונעולים, אפשר להתווכח עליהם, אפשר למצוא בהם לא מעט סדקים שיכולים לעזור בעניין, כלומר דברים שיכולים לערער את טענות המשטרה. לשם כך יש צורך בעורך דין מקצועי ואיכותי שמכיר את החוק וחשוב מכל, יודע כיצד למצוא פרצות שונות. 

אם אתם מחפשים עורך דין דיני שכרות שיש לו את שני הפרמטרים הנ"ל והרבה מעבר לכך, אתם מוזמנים לפנות אל משרדנו, משרד עורך דין דיני שכרות של רוני ברוש, עו"ד שמתמחה בדיני תעבורה ובפרט בכל הנושא של נהיגה בשכרות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נעמוד לרשותכם בכל נושא ובכל עניין. 

צרו קשר