עו"ד פשיטת רגל

מי הם המרוויחים הגדולים ביותר מתהליך של פשיטת רגל? האם ניתן להפטר מכל החובות וההגבלות אחרי הליך זה? איך בוחרים עו"ד פשיטת רגל המתאים ביותר עבורכם?

כל אדם אשר חייב כספים יודע ומרגיש כי העולם חרב עליו. עבור החייבים חיים היום יום הופך להיות שגרת חיים קשה ביותר ובלתי נסבלת לעיתים. הנושים מתדפקים על הדלת, מנגנוני ההוצאה לפועל פועלים ללא הרף וכמו כן ישנם הרבה מאוד הגבלות אשר אינן מאפשרות חיים תקינים. בין היתר עיקולים על המשכורות, על חשבונות הבנק, על רכוש, צווי עיכוב יציאה מהארץ וכו'. חשוב לדעת כי לכל אחד ואחת מגיעה הזדמנות שניה, פשיטת רגל תאפשר זאת.

על מנת שזה אכן יקרה כמו שצריך חשוב מאוד כי ילווה את התהליך עו"ד פשיטת רגל מומחה לתחום. לא אחת ישנם חייבים רבים אשר מגלים כי חוב קטן הפך להיות חוב גדול ואימתני בשל הריביות הגבוהות ההצמדות. את כדור השלג הזה יש לעצור מהר ככל הניתן. תהליך של כניסה לפשיטת רגל הינו גם תהליך נפשי לא קל, שכן בפשיטת רגל יש מאין הכרזה על כישלון.

עם זאת חשוב כי תהליך פשיטת רגל יעשה כראוי. עו"ד פשיטת רגל, רוני ברוש וצוות משרדו לומדים לעומק כל מקרה לגופו ועושים את המהלכים הנדרשים על מנת לאפשר לחייב אשר נכנס לתהליך כזה לזכות להגנה שמגיעה לו ובסיום התהליך לקבל את ההפטר המיוחל בפרק זמן סביר ביותר.

בקשה לסגירת תיק הוצאה לפועל? עו"ד רוני ברוש למענכם!
תהליכים כמו בקשה לסגירת תיק הוצאה לפועל הם תהליכים מורכבים, כאשר הבירוקרטיה מקשה לעיתים. עורך דין מנוסה ובעל ידע רב בתחום עשוי לקצר מאוד את התהליך. למשרדו של עו"ד רוני ברוש יש את כל היכולות המקצועיות וכמו כן את כל הניסיון הנדרש לטפל בהצלחה בסוגיות אלו.

בדיקת תיקים בהוצאה לפועל? מה עוד עושים במשרד זה?
למשרדו של עו"ד רוני ברוש ישנם הרבה מאוד לקוחות מרוצים ונאמנים. לאורך השנים נוספו עוד ועוד שירותים משפטיים וביניהם בדיקת תיקים בהוצאה לפועל, טיפול בדיני תעבורה, מזונות, גירושים ועוד.

צרו קשר