עו"ד מזונות

אין ספק כי אחד התחומים הרגישים ביותר הוא תחום דיני המשפחה. עבור כל אדם באשר הוא, המשפחה היא העוגן המרכזי של חייו. אולם לצערנו בעשורים האחרונים ניתן לראות עלייה משמעותית ביותר בפירוקי משפחות. יותר ויותר בני זוג מעדיפים לחזור אל מוסדות הרבנות ובתי הדין לענייני משפחה על מנת לפרק את החבילה. יש לכך הרבה מאוד סיבות והרבה מאוד השלכות. אולם עם זאת חשוב מאוד לדעת כי מעבר לפינה מחכה פרק ב' והמשך החיים, ועל כן חשוב מאוד לדעת ולעשות את הצעדים הנכונים ביותר על מנת להבטיח עתיד ורוד יותר.

מה היא המשמעות של אי קבלת דמי מזונות? על מי חלה החובה לשלם דמי מזונות? האם ניתן לבטל או לשנות הסכמי גירושין? מה היא המשמעות של בחירה בעורך הדין רוני ברוש? מי בצוות המקצועי של משרד זה?
עו"ד מזונות הוא הכתובת שלכם במקרים אלו. עורכי הדין במשרדו של עורך הדין רוני ברוש ילוו אתכם לאורך כל הדרך על מנת לעזור לכם להשיג את ההסכם הטוב ביותר. כמו כן עו"ד מזונות הוא הכתובת על מנת לעשות שינויים כאלו ואחרים לאורך כל תקופת תשלום מזונות הילדים. חשוב לציין כי לאורך השנים חלים שינויים רבים כמו שינויים ביכולת להתפרנס, שינויים בריאותיים של מי מהצדדים, צרכים שונים ועוד. על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר מבחינתכם חשוב כי יעמוד לצדכם עו"ד מזונות מנוסה.

משמורת אב? פנו אל עורך הדין רוני ברוש!
בעבר הלא כל כך רחוק נהוג היה לרוב כי הילדים יהיו במשמורת האם, עם הסדרי ראיה של האב. בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר מקרים בהם הילדים נמצאים יותר במשמורת אב. זאת כאמור בהתאם לנסיבות כל מקרה לגופו. עורך הדין רוני ברוש ילווה אתכם לאורך כל התהליך תוך כדי הכוונה מקצועית ואישית.

משמורת אם? במה עוד מטפלים במשרדו של עו"ד ברוש?
כאמור כל תחום המשפחה הכולל בין היתר משמורת אם ואב, דמי מזונות וכו'. כמו כן במשרד זה מומחים לתחומים רבים אחרים כגון: הוצאה לפועל ופשיטות רגל, דיני תעבורה, הדין הפלילי ועוד.

צרו קשר