עו"ד הוצל"פ

רבים חוששים מעצם השם "ההוצאה לפועל". רבים אחרים מברכים על שירותי ההוצאה לפועל. ההוצאה לפועל היא למעשה גוף מטעם המדינה אשר מאפשר לגבות כספים ולהפעיל מנופי לחץ מסוגים שונים על חייבים על מנת שיחזירו את חובותיהם. אין ספק כי לגוף זה חשיבות רבה ועל כן יש לו סמכויות רבות על פי החוק. לפני שבוחרים בדרך כזו או אחרת להתמודד עם ההוצאה לפועל או להיעזר בה חשוב מאוד לדעת לבחור את העורך דין הבקיא ביותר בדיני ההוצאה לפועל לטיפול יעיל ומהיר בעניינכם.

מה היא החשיבות של בחירת העורך דין המתאים ביותר לטיפול בתיקי ההוצאה לפועל? מה היא המשמעות של ההוצאה לפועל? איך ניתן להתמודד טוב יותר עם ההגבלות של ההוצאה לפועל? מה המיוחד במשרד עו"ד הוצל"פ זה?

עו"ד הוצל"פ יודע לקצר עבורכם את ההליכים. חשוב מאוד לדעת להתנהל נכון אל מול ההוצאה לפועל על מנת להשיג את המיטב. אלו יכולים להיות צ'קים שחזרו והותירו אתכם במשבר כלכלי גדול, או שמן הצד השני מנופי הלחץ של ההוצאה לפועל הופנו כנגדכם. גם במקרים מסוג זה עו"ד הוצל"פ מנוסה ובעל ידע בתחום יוכל לפעול למענכם.

היכולות של ההוצאה לפועל הן כאמור לא מבוטלות. יש בסמכותו של גוף זה לעקל חשבונות בנק וכמו כן לעקל משכורות, להוביל לעיכוב יציאה מהארץ וכמו כן במקרים הקיצוניים אף למעצרים.

בירור תיק הוצאה לפועל? עורך הדין רוני ברוש לשירותכם!
רבים וטובים מגלים כי הסכומים המקוריים של החוב הוכפלו ואף למעלה מכך בשל ריביות והצמדות. במקרים רבים בירור תיק הוצאה לפועל בזמן הנכון ובצורה המקצועית ביותר עשויה לחסוך הרבה מאוד כסף וכמו כן הרבה מאוד עוגמת נפש. משרד עורכי הדין של עו"ד רוני ברוש מטפלים בתחום ייחודי זה לאורך שנים ארוכות בהצלחה רבה.

פשיטת רגל לאדם פרטי? לא רק!
תהליך פשיטת רגל לאדם פרטי הוא תהליך מורכב מאוד. על כן חשוב מאוד כי מי שילווה את התהליך מהבחינה המקצועית הוא עורך דין בעל יכולת שירות גבוהה. במשרד זה מקפידים מאוד על תודעת שירות גבוהה, יחס חם, מסור ואדיב. זאת לצד המקצועיות והאחריות.

צרו קשר