עו"ד דיני נהיגה בשכרות

אחת העבירות החמורות ביותר בדיני תעבורה, היא עבירה של נהיגה בשכרות. עבירה זו יכולה להוביל לכדי פסילת רישיון למשך שנתיים לפחות במינימום, כשלרוב העונש שנקבע הוא חמור יותר. עונשים אלו מוטלים כשמתגלה אלכוהול ברמה גבוהה מהמותר, בגופו של הנהג. 

על פי דיני התעבורה, הרי שכל נהג שנמצא בעת בדיקה שיש אלכוהול בדמו,ברמה שהיא מעל ל240 מיקרו גרם, ובבדיקת דם יתברר שיש לו למעלה מ-50 מיליגרם ל-100 מיליליטר דם, הרי שעל פי החוק הוא נוהג בשכרות. בכל אחד מהמקרים, הנהג יצטרך לשכור את שירותיו של עו"ד דיני נהיגה בשכרות. 

חשוב לומר, בדיקת ינשוף מתבצעת בזמן הנהיגה, שוטר מוסמך לעצור את הנהג בצד ולערוך לו בדיקה. הבדיקה מתבצעת במקרה אחד, כתוצאה מנהיגה פרועה ובמקרה אחר, כשהשוטר מחליט לעצור שורה של נהגים לצורך בדיקה. אז הוא יבצע בדיקה אחת אחרי השנייה באופן אקראי. בדיקת דם מתבצעת במקרה והתרחשה תאונת דם, מטרת הבדיקה לבחון האם הנהג צרך אלכוהול והוא זה שגרם לתאונה. 

משרד עורך דין דיני נהיגה בשכרות מתמחה, כאמור, בייצוג נהגים במקרה ונתפסו בעת נוהגים עם כמות אלכוהול מעל המותר או נהגים שהיו מעורבים בתאונות דרכים ויש חשד שהם צרכו אלכוהול לפני כן. חשוב מאוד, אם נהג נתפס נוהג בשכרות, דבר ראשון שעליו לעשות זה למצוא עו"ד דיני נהיגה בשכרות, אשר יוכל לטפל בעניינו באופן מיידי מול המשטרה. 

עורך דין טוב, עם זה בתחום התעבורה ועם זה בתחומים אחרים, ידע כיצד להתמודד עם המקרה שעומד לפניו, הוא ידע כיצד לגבות עדויות וראיות, הוא ינסה להוכיח את הטעויות שהמשטרה עשתה בדרך החקירה, וינסה למצוא כל פתח אפשרי בשביל להוכיח שהלקוח שלו לא נהג בשכרות ואם כן, הרי שלא סיכן אף אחד ולא פעל בצורה אסורה. הלקוח עצמו, לבדו, לא יוכל להגיע אל אותו תוצאות כמו עו"ד דיני נהיגה בשכרות, בדיוק כמו שהוא לא יצליח בתחומים אחרים. רק כך אפשר להגיע לתוצאות טובות ולהפחתה משמעותית בעונש האפשרי. 

לסיום, אם אתם מחפשים משרד עורך דין דיני נהיגה בשכרות, אתם מוזמנים לפנות אלינו, משרדו של רוני ברוש, משרד אשר מתמחה בייצוג נהגים אשר חשודים בנהיגה בשכרות. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל ואנחנו נשמח לעמוד לרשותם, כמה שיותר מהר. פנו אלינו עוד היום. 

צרו קשר