משרד עו"ד מזונות

למה לבחור עורך דין כזה ולא אחר? מה הם היתרונות הבולטים ביותר של עורך דין רוני ברוש? מה היא מידת החשיבות של הטיפול היעיל בכל נושא המזונות? מה חשוב לדעת לפני תחילת הליך גירושים?

כל אדם באשר הוא חולם על משפחה מושלמת. אולם לא פעם המציאות משתנה והרבה מאוד זוגות מגלים כי הפרידה היא האפשרות היותר טובה עבורם. במקרה כזה חשוב מאוד לדעת לעשות את הצעדים הנכונים ובעיקר לקבל את ההמלצות והייעוץ המקצועי ביותר. חשוב מאוד להבין כי ישנם אפשרויות רבות ובחירה שגויה של דרך פעולה עשויה להשפיע רבות הן על המתגרשים וכמו כן על עתיד הילדים.

משרד עו"ד מזונות של עורך הדין רוני ברוש עושה ימים כלילות על מנת לאפשר פרק ב' מוצלח הרבה יותר. העניין הופך להיות מורכב ומסובך הרבה יותר כאשר מדובר בתהליך גירושים בו יש לבני הזוג ילדים משותפים. חשוב לדעת כי ישנם חוקים ברורים מאוד, אך עם זאת ישנם הרבה מאוד משתנים אשר בית המשפט מתחשב בהם. משתנים אלו עשויים להיות מכריעים מאוד בהסכם הסופי אשר ייחתם בין הצדדים.

משרד עו"ד מזונות של עו"ד ברוש מייצג נאמנה את לקוחותיו תוך שיתוף עולה מלא עם הלקוח. חשוב מאוד לדעת כי במקרה של בן או בת זוג אשר יוזמים את הגירושים וכמו כן כאלו אשר הגישורים נכפים עליהם, ההמלצה היא להגיע למשרדו של משרד עו"ד מזונות בהקדם האפשרי.

משמורת אב? משרד עורכי הדין של עו"ד רוני ברוש לשירותכם!
נכון להיום מוצאים את עצמם אבות רבים דורשים משמורת אב משמעותית יותר ממה שנהוג היה בעבר. עורך הדין רוני ברוש בעל ידע רב וניסיון של שנים ארוכות ילווה את התהליך תוך הקפדה על רמת שירות גבוהה, שמירה על האינטרסים של הלקוח לאורך כל הדרך.

מחיקת תיק פלילי? רק עורך הדין רוני ברוש!
במשרד עורכי דין זה ישנם עורכי דין המומחים לתחומים שונים ומגוונים וכמו כן צוות מסייע בעל רקורד מוכח. מחיקת תיק פלילי, דיני תעבורה, דיני משפחה, הוצל"פ, פשיטות רגל ועוד.

צרו קשר