משרד עו"ד דיני נהיגה שכרות

לא פעם אנחנו קוראים בעיתונים על נהגים שנתפסים בזמן נהיגה בשכרות ובכל זאת יוצאים ללא עונש מבית המשפט. לעיתים זה נובע מהעובדה שבתי המשפט נוהגים ברחמנות מסוימת כלפי אותם נהגים מסיבות שונות, ולעיתים זה נובע מעבודה נכונה של משרד עו"ד דיני נהיגה בשכרות אשר משחררת את אותם נהגים מעונש. 

לפני שנסביר כיצד זה קורה, נבחן תחילה את הנקודה הראשונה, מתי בתי המשפט מוכנים להקל בעונש שהם נותנים לנהגים אשר נתפסים נוהגים בשכרות. זה יכול לקרות אם מדובר על נהגים שנהיגה זו פרנסתם ואם יישלל רישיונם הרי שמשפחתם תפגע מכך. כמו כן זה יכול לקרות אם מתברר שהמשפחה תלויה באותו נהג מסיבות אחרות (למשל, אם אחד מבני המשפחה חולה או מוגבל בתנועה ויש צורך להסיע אותו ממקום למקום), וכן במקרים בהם מדובר בעבירת תנועה ראשונה. כמובן שבכל אחד מהמקרים, הסיכוי שהשופטים יקלו בעונש הוא גדול במידה ומשרד עו"ד דיני נהיגה בשכרות יפעל בצורה נכונה בנושא ויביא את הדברים לידיעת השופטים. 

כעת לנקודה השנייה, מתי עבודה נכונה של עורכי דין דיני שכרות יכולה להוביל לעונש מופחת? כמו במקרים רבים אחרים, זה קורה כשהם מצליחים, כסנגורים, להוכיח שהמשטרה טעתה ונקטה בגישה לא נכונה. למשל, אם מתברר שבדיקת הינשוף לא היתה בוצעה כחוק, אם בדיקת הדם אחרי התאונה לא בוצעה כנדרש, אם תנאי המעצר או החקירה לא בוצעו כחוק, וכן אם הליכים מסוימים במהלך המשפט לא התנהלו על פי הנדרש. לפעמים, סעיפים מנהלתיים, בירוקראטיים יכולים להשפיע לא מעט כשמדובר על משפט, ולשם כך בדיוק אנחנו שוכרים עורכי דין בכל תחום ובפרט משרד עו"ד דיני נהיגה בשכרות. 

הרי אנחנו לבדנו לא יכולים לגלות שאכן נעשה טעויות ודברים אחרים, שלא היו אמורים לקרות ובגינם אפשר לדרוש את ביטול המשפט או לפחות להפחית באופן משמעותי את העונש שאמור להיות מוטל עלינו. עורך דין טוב ומקצועי, ידאג לעשות את העבודה במטרה להוביל אותנו אל מצב בו אנחנו יכולים לנצל זאת לטובתנו. 

דוגמא טובה למשרד עו"ד דיני נהיגה בשכרות שמתמחה בכך הוא משרדו של רוני ברוש, אחד מעורכי דין דיני שכרות הטובים בישראל. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שעה ואנחנו נשמח לייצג אתכם, מול המשטרה לפני ובזמן המשפט. ניתן לפנות אלינו עוד היום ולקבל מאיתנו מענה הולם. 

צרו קשר