הכרזת פשיטת רגל

מה היא הדרך הטובה ביותר לצאת מסבך החובות? מי רשאי לעשות שימוש באופציית פשיטת הרגל? מה היא המשמעות של פשיטת הרגל? 

הכרזת פשיטת רגל עשויה להישמע מרחיקת לכת עבור רבים. יש כאלו אשר נרתעים מצמד המילים "פשיטת רגל". אולם כל מי שבחר במסלול הזה גילה כי לעיתים הכרזת פשיטת רגל זה הוא התהליך הנכון ביותר עבורם. כל מה שנדרש הוא עורך דין מקצועי אשר יסביר לחייב את כל פרטי התהליך וכל מה שנדרש מהחייב על מנת לעבור את התהליך בצורה הטובה והראויה ביותר. הרכזת פשיטת רגל עשויה להיות גלגל ההצלה הנכון ביותר עבורכם.

הליך פשיטת הרגל עבר רפורמה בשנים האחרונות וניתן כיום לקבל את צו ההפטר המיוחל בצורה קלה הרבה יותר ובפרק זמן קצר יותר. אולם עוד לפני שנכנסים לתהליך שכזה חשוב להבין תחילה כי יש לבחון לעומק את כל האפשרויות האחרות העומדות בפני החייב. במשרדו של עורך הדין רוני ברוש יבחנו לעומק כל מקרה לגופו על מנת למצוא את המסלול הנכון ביותר. 
חובות הן נחלתם של הרבה מאוד אנשים אשר נקלעו למצב כזה או אחר, לעיתים מחוסר ברירה. זו יכולה להיות מחלה אשר מנעה פרנסה או עסקה כושלת כזו או אחרת. לכל אחד מגיעה ההזדמנות לצאת ממעגל החובות. הכרזת פשיטת רגל תגן על החייב מפני הנושים.

פשיטת רגל חברה? למה להעדיף את עורך הדין רוני ברוש?
אין ספק כי על מנת לטפל בחובות כראוי חשוב מאוד להתבסס על ניסיון עבר של הצוות המקצועי שלכם. פשיטת רגל חברה זו המומחיות של משרד עורכי דין זה. לרשות כל לקוח ולקוח עומד צוות אחראי ומקצועי ביותר. שירות, אמינות ומסירות.

איחוד תיקים או פשיטת רגל? פנו אל העו"ד הטוב ביותר!
על מנת לסיים את סאגת החובות מוקדם ככל הניתן חשוב מאוד לטפל בכך באופן מקצועי ביותר. איחוד תיקים או פשיטת רגל באמצעות העורך דין המנוסה ביותר יביא לפתרון המהיר ביותר. למשרד עורכי דין זה הרבה מאוד לקוחות נאמנים ומרוצים ביותר. בין יתר הלקוחות ניתן למצוא חברות וארגונים לצד לקוחות פרטיים.

צרו קשר