הגבלות על פושט רגל

מה היא המשמעות של פשיטת הרגל? האם הליך פשיטת הרגל הוא נכון עבור כל אחד? מה הם הסיכויים לקבל את צו ההפטר המיוחל? למה להעדיף את שירותי משרדו עורכי הדין של רוני ברוש?

בוקר אחד מגלה אדם כזה או אחר כי חובותיו גדלו לממדים כאלו אשר הוא אינו יכול לעמוד בהם. לצערנו בעולמנו המודרני אשר מקדש שוק עסקי פרטי גדול ורחב ככל היותר, מוצאים את עצמם הרבה מאוד בעלי עסקים, קטנים וגדולים, עם חובות בסדרי גודל משמעותיים ביותר. הריביות הגבוהות וכמו כן הקנסות על הפיגורים גוררים עוד ועוד חובות. לא פעם הדרך היחידה לצאת מהסבך הזה היא על ידי הכרזה על פשיטת רגל.

עם זאת חשוב לזכור כי כל התהליך, עד לקבלת צו ההפטר כוללת הגבלות על פושט רגל. החל מהגבלות בבנקים, איסור על יציאה מהארץ ורכישת רכוש ועוד. כל אותן הגבלות על פושט רגל עשויות להיות לא פשוטות כלל וכלל, אך עם זאת חשוב לזכור כי יש אור בקצה המנהרה.
הגבלות על פושט רגל הן לאורך כל תקופת הליך פשיטת הרגל כאשר במטרה העיקרית היא לקבל את צו ההפטר. צו זה פוטר למעשה את החייב מכל חובותיו ומאפשר לו להיחלץ ממצבו הקשה. כאמור כל ההגבלות יוסרו לאחר קבלת צו ההפטר. חשוב מאוד לדעת ולעשות את כל הצעדים הנדרשים בדרך המקצועית ביותר. במשרד זה עומדים לרשות הלקוחות טובי אנשי המקצוע המומחים לפשיטות רגל.

ביטול הליך פשיטת רגל? עורך הדין רוני ברוש למענכם!
על מנת לקבל את השירות האישי ביותר והמקצועי ביותר חשוב מאוד להסתמך על ניסיונם של אלו שניסו והצליחו בגדול. למשרד עורכי הדין של עורך הדין רוני ברוש ישנם לקוחות נאמנים ומרוצים אשר צועדים עם משרד זה יד ביד לאורך שנים רבות. טיפול בנושא ביטול הליך פשיטת רגל ועוד שירותים רבים לגופים עסקיים ולפרטיים.

ביטול פשיטת רגל? לא רק! במשרד זה מטפלים בשלל תחומים כמו: דיני תעבורה, פלילי, דיני משפחה, הוצאה לפועל, ביטול פשיטת רגל ועוד. אמינות, מקצועיות ואחריות מלאה.

צרו קשר