דיני פשיטת רגל

מה היא הדרך הטובה ביותר לשים קץ לחובות? האם כל אחד יכול להיפטר מחובותיו לצמיתות? מה היא המשמעות של רדיפת הנושים אחר החייב? למה להעדיף את פשיטת הרגל על איחוד תיקים? מה מדווחים הלקוחות של עורך הדין רוני ברוש?

לכל אדם באשר הוא, אשר נקלע לחובות, מגיעה הזדמנות שניה. על כן חוקקו חוקים וניתנו אפשרויות כאלו ואחרות אשר יכולות להחזיר כל חייב למסלול של הצלחה. כל מה שנדרש הוא לדעת ולעשות את הצעדים הנכונים והמקצועיים ביותר על מנת לצאת ממעגל החובות. לצערנו אנו שומעים על הרבה מאוד מקרים מצערים של נפילות לתהומות עקב חוב כזה או אחר. במשרדו של עורך הדין רוני ברוש יעזרו לכל חייב לצאת לדרך חדשה ולעתיד ורוד יותר.

במשרדו של עורך הדין רוני ברוש מומחים לכל אותם דיני פשיטת רגל אשר משחררים את החייב מכל חובותיו, בקצה התהליך. לאחרונה חלו שינויים כאלו ואחרים בכל אותם דיני פשיטת רגל. ניתן כיום בקלות רבה יותר להכריז על אדם כזה או אחר כפושט רגל וכמו כן לקבל את צו ההפטר המיוחל בפרק זמן קצר הרבה יותר.
 דיני פשיטת רגל נכונים לכל חייב אולם לפני כניסה להליך כזה יבחנו במשרדו של עורך הדין רוני ברוש כל מקרה לגופו על מנת להמליץ על התוואי הנכון ביותר. הליך פשיטת רגל מלווה בהגבלות מסוגים שונים לאורך התהליך.

מעוניינים לקבל צו פשיטת רגל? פנו אל הטובים ביותר! 
קבלת צו פשיטת רגל הוא לא עניין של מה בכך. חשוב מאוד לקבל את כל ההכוונה וההסברים המפורטים ביותר לגבי כל ההשלכות של הליך שכזה. לעורך הדין רוני ברוש יש את כל הניסיון ואת כל היכולות המקצועיות על מנת לשרת כל חייב נאמנה. במשרד זה שיתוף פעולה מלא, אמינות ומסירות.

בדיקת תיק פשיטת רגל? פנו אל משרדו של עו"ד ברוש!
במשרד עורכי דין זה שיתוף פעולה בין עורכי דין מקצועיים ומומחים כל אחד בתחומו. מגוון שירותים הכולל בין היתר בדיקת תיק פשיטת רגל, הוצאה לפועל, דיני תעבורה, פלילי וכו'.

צרו קשר